MUDr. Miroslav Katial

Zubná ambulancia - Poprad, Svit

Náš tím pracuje pod odborným vedením MUDr. Miroslava Katiala, ktorý pôsobí v oblasti stomatológie od roku 2004 a zavádzaniu zubných implantátov sa venuje od roku 2010.

Cieľom v našich zubných ambulanciách v Poprade a vo Svite je ponúkať komplexné služby v oblasti starostlivosti o zuby a ústnu dutinu vrátane dentálnej hygieny, chirurgických, implantologických a parodontologických zákrokov.

Filozofiou našich zubárov je individuálny prístup ku každému pacientovi, venovať sa mu maximálne po stránke stomatologickej i psychologickej. Snažíme sa naším pacientom po  komplexnom zhodnotení situácie a stavu chrupu navrhnúť spôsob liečby, ktorý im poskytne maximálny benefit.

Náš tím

MUDr. Miroslav Katial

MUDr. Miroslav Katial

vedúci zubný lekár

Vždy som chcel pomáhať ľudom. V profesii chirurg-implantológ, protetik sa mi veľmi páči možnosť vrátiť ľuďom sebavedomie a vidieť radosť z ich „nového“ úsmevu. Stomatológia ma veľmi baví pretože ide o vedomosti a zručnosti. Pracujem už 19 rokov. V roku 2009 som sa špecializoval na implantológiu a ako prvé som začal s miniimplantátmi. Je vždy príjemné počuť od pacientov, že…

MDDr. Tatiana Havrilová

MDDr. Tatiana Havrilová

zubná lekárka

Prečo som sa stala zubnou lekárkou? Túto otázku často počúvam od ľudí okolo mňa a priateľov. Nemôžem povedať, že by som o tomto povolaní snívala od detstva, ale jasne som pochopila, že budem doktorkou až v škole. Keď som si mala vybrať, na ktorú fakultu sa zapíšem, úprimne povedané, moja intuícia ma priviedla k zubnému lekárstvu. Táto profesia je mimoriadne…

MDDr. Natália Bodnárová

MDDr. Natália Bodnárová

zubná lekárka

Štúdium zubného lekárstva som absolvovala na Univerzite Palackého v Olomouci a po úspešnom ukončení som sa rozhodla nadobudnuté vedomosti zužitkovať v praxi doma na Slovensku. Práca zubného lekára je podľa môjho názoru veľmi náročná, vyžaduje si okrem iného veľkú mieru trpezlivosti, zodpovednosti a precíznosti. Každý deň je pre mňa výzvou, snažím sa neustále zdokonaľovať, rozširovať svoje vedomosti a zručnosti, vcítiť…

Bc. Zuzana Katialová

Bc. Zuzana Katialová

dentálna hygienička
Bc. Lenka Dluhá

Bc. Lenka Dluhá

dentálna hygienička
Stanislava Konečná

Stanislava Konečná

zubná asistentka
Viera Vidová

Viera Vidová

zubná asistentka
Olena Halushka

Olena Halushka

zubná asistentka

Vždy som chcela byť zdravotníkom, preto som sa rozhodla študovať odbor zdravotná sestra Počas štúdia som vyskúšala prácu v zubnej ambulancii, ktorá mi prirástla k srdcu natoľko že po jeho ukončení som pokračovala v tej to práci, a zároveň aj práci zdravotnej sestry v detskom domove. Ráda sa podieľam na vytváraní krásnych úsmevov a zdravých zubov.

Neustále sa snažíme zlepšovať

Zubná ambulancia disponuje najmodernejším materiálovým a prístrojovým vybavením. Zubní lekári, dentálne hygieničky a zdravotné sestry si pravidelne zvyšujú kvalifikáciu na domácich i zahraničných odborných stomatologických podujatiach.

Naša práca

Sme tu pre Vás

Tatranské námestie 5, PopradMierová 1, Svit
052/772 31 32
dentalkatial@gmail.com
Verified by MonsterInsights